Atletický čtyřboj 2018

Ve středu 26.9. se za chladného, avšak slunečného počasí, sedmnáct našich žáků a žákyň zúčastnilo atletického čtyřboje na městském stadionu v Ústí nad Labem. Na závody se přihlásila většina základních škol okresu Ústí nad Labem. Své síly sportovci změřili v těchto disciplínách: sprint na 60m, skok daleký nebo vysoký, vrh koulí nebo hod míčkem a vytrvalostní běh. Všichni naši sportovci ukázali sportovního ducha a přesto, že s některými svými výkony nebyli spokojeni, nemusí se rozhodně za nic stydět. Ostatně například starší žáci se umístili na krásném 4. místě. Za několik posledních let jde o nejlepší umístění naší školy na těchto závodech. Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.

Jan Šulc

• CLIENT žáci