Recitační soutěž

Dne 6.3. 2019 se na naší škole konal další ročník recitační soutěže. Děti se již tradičně sešly v učebně výtvarné výchovy, aby změřily své schopnosti v interpretaci veršů či prózy. Při jejich snažení jim fandili jejich spolužáci, kteří přispěli k hezké atmosféře celého dopoledne. Úžasnou pomyslnou tečku za recitací v každé kategorii vytvořil svým přednesem panu učitel Tomáš Ivančo.

O tom, kdo je nejlepší recitátor v jednotlivých kategoriích, rozhodovala porota ve složení: Hana Pelcová, Tomáš Ivančo a Milena Tourková.

První dva z každé kategorie postupují do regionálního kola soutěže, které se koná 30.3. v DDM v Ústí nad Labem. Přejeme jim mnoho úspěchů.

Výsledky:

1. kategorie (2. – 3.třída): 1. Petra Kudová (3.A), 2. Beáta Eva Absolonová ( 3.A), 3. Tereza Černá (3.B)
  2. kategorie (4.-5. třída): 1. Miroslav Marek (5.A), 2. Matyáš Kronforst (5.A), 3. Miroslav Kozej (5.B)
  3. kategorie (6.-7. třída): 1. Vojtěch Tichý (6.A), 2. Zuzana Kusebauchová (6.A)
  4. kategorie (8.-9.třída): 1. Nikola Kusebauchová (9.A)

Milena Tourková