UZEL – Noc v knihovně

27 žáků ze ZŠ Chabařovice se zúčastnilo noční akce ve Vědecké knihovně v Ústí nad Labem ze soboty 16. 2. do neděle 17. 2. 2019. Akci pořádala společnost Uzel a jednalo se o odpoledne a noc s deskovými hrami.

Užili jsme si spoustu legrace, naučili se plno nových her, poznali při hře lépe sami sebe a své kamarády (a učitele Ivanča a Prokešovou) ze školy. Turnaj ve hře Veverčáci vyhrála Eliška Přenosilová ze 7. třídy, ještě jednou gratulujeme. Dále se hrály hry jako třeba Jungle Speed, Kostky bohů, Tvoje tvář má známý hlas, Carcassone, a další a další.

Přežili jsme i noc v knihovně, někteří spali méně, někteří více, maximálně však 4 hodiny, ale následující neděle nám všem pomohla, abychom se v pondělí zase hezky sešli. V neděli jsme se rozešli mezi 8 a 9. hod. ráno, jen 1 žák z našich řad
se s námi musel rozloučit už v noci kvůli nevhodnému chování, ale i on si celou akci určitě užil (a nakonec se ještě vyspal doma ve své posteli.)

Prokešová